Álláshirdetések

Munkát keres egyházunkban? Itt találja az épp meghirdetett állásainkat.

Beruházási műszaki projektvezető

Az egyházkerület illetékességi területén megvalósuló beruházási projektek műszaki vezetésére keresi új munkatársát a Dunamelléki Református Egyházkerület Beruházási Főigazgatósága. Olyanok jelentkezését várják, akik érdeklődést és elhivatottságot éreznek az épített egyházi infrastruktúra fejlesztése, valamint az épített egyházi örökség megújítása mellett, valamint részt kívánnak venni nagyívű egyházkerületi kiemelt beruházások és feladatok előkészítésében és végrehajtásában.

Projektkoordinátort keres a Dunamelléki Református Egyházkerület

Olyan jelentkezőket várnak, akik érdeklődést és elhivatottságot éreznek az épített egyházi infrastruktúra fejlesztése, valamint az épített egyházi örökség megújítása mellett, valamint részt kívánnak venni nagyívű egyházkerületi kiemelt beruházások és feladatok előkészítésében és végrehajtásában.

További tartalmak