Könyvelőt keres a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi és pályázati területeken. A pénzügyi és számviteli osztályra keressük új munkatársunkat könyvelői munkakörben, 6–8 órás munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • főkönyvi egyeztetések;
  • pályázatok elkülönített könyvelésének egyeztetése;
  • társosztályok gazdasági eseményeinek egyeztetése a költséghelyes kimutatások alapján;
  • az osztályvezető részére szakmai asszisztencia biztosítása;
  • banki könyvelés;
  • adóbevallások összeállítása;
  • egyéb könyvelési feladatok.

Az állással kapcsolatos elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • kettős könyvviteli rendszerben megszerzett legalább 10 aktív év munkatapasztalat;
  • vállalati környezetben megszerzett legalább 5 aktív év munkatapasztalat;
  • kettős könyvviteli program(ok) felhasználói szintű ismerete;
  • MS Excel, Word haladó szintű ismerete;
  • adóbevallások összeállításában szerzett széles körű tapasztalat;
  • bérszámfejtési ismeretek;
  • bérekkel kapcsolatos adóbevallások, adatszolgáltatások összeállításában szerzett széles körű tapasztalat;
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete;
  • készség az egyházi szakterület speciális szabályozási környezetének megismerésére;
  • pozitív, nyitott, nyugodt, türelmes személyiség;
  • precizitás, a részletek iránti figyelem és elkötelezettség;
  • kitartó, a probléma megoldására fókuszáló hozzáállás;
  • készség a tanulásra.

Előny:

  • a Magyarországi Református Egyházhoz tartozó valamely szervezet számvitelében szerzett tapasztalat;
  • nonprofit szféra számvitelében szerzett jártasság;
  • tb-ügyintézői képesítés.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop;
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat.

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni;
  • a pályázati anyagokat a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre kell elküldeni.