Templomgondokot keres a Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség

A Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség templomgondnok (régies nevén: egyházfi) munkatársat keres. A gyülekezet a tulajdonában álló miskolci Deszkatemplom és a templom melletti gyülekezeti ház használatával végzi hitéleti tevékenységét.

Főbb feladatok

Az egyházközség egy alkalmazottat keres, akitől munkaszerződése szerint az alábbi feladok ellátását várják.

Teljeskörű feladatellátás vállalása esetén:

  • templom körüli teendők a gyülekezeti alkalmak során,
  • a templom és a gyülekezeti ház takarítása, a templomkert gondozása,
  • kapcsolattartás a temetőgondnoksággal,
  • az egyéb rendezvényekhez fűződő feladatok ellátása a gyülekezeti házban,
  • turistacsoportok fogadása,
  • szükség esetén alapvető karbantartási feladatok elvégzése.

Szűkített feladatellátás vállalása esetén:

  • templom nyitása, zárása esküvők, temetések, istentiszteletek alkalmával,
  • a fenti eseményekhez alkalmanként kapcsolódó vendégfogadások esetén adódó feladatok ellátása a gyülekezeti házban,
  • turistacsoportok fogadása.

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • elkötelezettség,
  • önálló munkavégzés,
  • pontosság,
  • megbízhatóság.

Amit kínálnak:

  • stabil munkahelyi háttér,
  • bejelentett munkaviszony,
  • a kötött alkalmakon kívül rugalmas időbeosztás,
  • béren kívüli juttatás.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a reftetemvar@gmail.com címen lehet.