Óvodapedagógust és dajkát keresnek Dabason

Azonnali kezdéssel óvodapedagógust, dajkát és gondozónőt keresnek a Dabasi Református Óvodába. A teljes munkaidős állások 2022 szeptemberétől tölthetők be.

Jelentkezni elektronikus úton, a refdabas@gmail.com e-mail címre küldött levéllel lehet.

A pályázathoz a következőket szükséges csatolni:

  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • óvodapedagógus diploma és középiskolai bizonyítvány, dajka végzettséget igazoló bizonyítvány, gondozónői munkakör esetében általános iskolai bizonyítvány fénymásolata, amely igazolja a 8. osztály elvégzését
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez

Munkavégzés helye: 2370 Dabas, Kossuth László utca 2.

Jelentkezési határidő: 2021. december 1.

dabasi óvoda látványterv 2

A Dabasi Református Óvoda látványterve

Fotó: orszagosovodaprogram.hu

A munkakör 2022 szeptember 1-jétől betölthető, a jelentkezések elbírálása folyamatos. Az óvodában felekezeti hovatartozástól függetlenül bárki jelentkezését szívesen fogadják. Az illetmény és a juttatások megállapítása során a hatályos törvények és kormányrendeletek iránymutatásait veszi figyelembe az intézmény.