Adminisztrációs munkatársat keres az MRE Zsinati Hivatalának ifjúsági osztálya

Az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni. A pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várják.

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi és pályázati területen. Az ifjúsági osztályra keressük új munkatársunkat adminisztrációs munkatársi pozícióban, teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladata:

  • az ifjúsági iroda teljes körű pénzügyi adminisztrációja;
  • szerződések előkészítése, szerződéskötések koordinálása;
  • teljesítésigazolások elkészítése, aláíratása, leadása;
  • telefonos és e-mailes kapcsolattartás a partnerekkel, pályázókkal;
  • ajánlatkérés, nyomtatás, szkennelés;
  • irodaszerek, eszközök készletfigyelése és beszerzése;
  • prezentációk elkészítése;
  • posta kezelése, levélfeladás;
  • projektvezetők támogatása.

Elvárások, készségek az állással kapcsolatban:

  • felsőfokú végzettség;
  • egy–három év releváns szakmai tapasztalat pénzügyi területen;
  • az MS Excel, Word, PowerPoint és Canva alapos ismerete és aktív használata;
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete;
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség;
  • strukturált, célorientált és proaktív gondolkodás;
  • precizitás és pontosság;
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége;
  • segítőkészség, alázatosság;
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt;
  • gyülekezeti egyháztagság.

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop;
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat.

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala (1146 Budapest, Abonyi utca 21.)

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni;
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várjuk.