"Az én Atyám házában sok hajlék van..."

2010. március 02., kedd

altÁtadják a "Reménysugár" Hajléktalanok Nappali Melegedőjét. A Debrecen–Nagytemplomi Református Egyházközség fenntartásában működő otthon március 7-én, vasárnap délben nyitja meg kapuit.

Az ünnepélyes átadón a vendégeket Vad Zsigmond, a Debreceni Református Egyházmegye esperese köszönti, majd Bölcskei Gusztáv, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke adja át hivatalosan az intézményt. A Magyar Református Szeretetszolgálat nevében Czibere Károly, irodavezető köszönti a megjelenteket, majd Csonkáné Simon Judit intézményvezető ismerteti a "Reménysugár" Hajléktalanok Nappali Melegedőjének történetét.

„...az én Istenem háza iránti szeretetből a saját aranyamat és ezüstömet is odaadom Istenem házára...” tovább >