Steward Program az Európai Protestáns Egyházak Közösségének (GEKE) 2012-es Firenzei Nagygyűlésére

2011. szeptember 26., hétfő

A GEKE nagygyűlésének szervezői fiatal teológus hallgatókat hívnak segítőül a Firenzében megrendezendő nagygyűléssel kapcsolatos szervezői feladatok elvégzésére, a lebonyolítás segítésére.

Annak érdekében, hogy az európai egyházak hálózata megerősödjön, a GEKE a steward program keretében tíz teológushallgatót fogad a tagegyházakból, akik részt vehetnek a nagygyűlés munkálataiban.

A korhatár 27 év, ezen kívül feltétel a konferencia egy nyelvének magas szintű ismerete.

A Magyarországi Református Egyházat egy fiatal képviselheti.

A MRE négy Teológiai Akadémiájáról várjuk a diákok jelentkezését november 30-ig. A pályázóktól szakmai életrajzuk mellett motivációs levelet és nyelvtudásukat igazoló bizonyítványt várunk a MRE Zsinati Hivatal Külügyi Irodájának címére (zsinat.kulugy@zsinatiiroda.hu). A jelölt személyéről a Zsinati Külügyi Bizottság dönt.

Bővebb információ a pályázatról letölthető innen.