A tájékoztatás anatómiája

2018. október 03., szerda

Kommunikációs tréningen vesznek részt református lelkipásztorok és pedagógusok a rimaszombati Csillagházban október 2. és 4. között.

A képzést azért szervezte meg a Szlovákiai Református Keresztyén Egyház és a Magyarországi Református Egyház kommunikációs szolgálata, hogy fejlesszék az intézményvezetők szóbeli és írásbeli kommunikációs készségét, valamint az intézményalapítással kapcsolatos hírközlésben segítséget kapjanak az érintettek.

A háromnapos tréningen a résztvevők elsajátítják a hírírás alapjait, különböző kommunikációs technikákat, illetve a közösségi média hatékony alkalmazását. A Kárpát-medencei óvodafejlesztési program részeként a Felvidéken mintegy 20 magyar egyházi bölcsőde illetve óvoda épül vagy kerül egyházi fenntartásba.

reformata.sk