Ötéves a Kálvineum Idősek Otthona

2010. október 13., szerda

A Kálvineum Idősek Otthona fennállásának ötödik évfordulóját ünnepli a Nyíregyháza-Városi Református Gyülekezet.

altEbből az alkalmából szentelési ünnepséget tartanak október 15-én, pénteken délután két órától. Az istentiszteleten Bölcskei Gusztáv, tiszántúli püspök hirdet igét, majd Angyalosy Zsolt intézményvezető lelkész köszönti a résztvevőket. Az ünnepségen beszédet mond Sipos Kund Kötöny lelkipásztor és Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter.

Forrás: ttre.hu