Titkársági asszisztenst keres a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. A hivatalvezetői titkárságra keres új munkatársat titkársági asszisztensi munkakörben, teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel a Zsinati Hivatal.

Főbb feladatok:

A hivatalvezető és a titkárságvezető munkájának támogatása az alábbi feladatok ellátásával:

  • levelek, szerződések, teljesítésigazolások, meghatalmazások iktatása, iktatórendszer kezelése;
  • levelek, beszámolók, háttéranyagok előkészítése, dokumentálása, nyilvántartások vezetése és emlékeztetők készítése;
  • szerződések aláírásra előkészítése;
  • postázási feladatok ellátása;
  • beérkező számlák kezelése, kapcsolattartás a könyveléssel;
  • értekezletek, megbeszélések szervezése, naptárkezelés;
  • kapcsolattartás a Zsinati Hivatal osztályaival, a közegyházi intézményekkel és a kormányzati szervekkel (személyes, e-mailes és telefonos);
  • a titkárságra érkező vendégek fogadása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • két-három év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • precíz, pontos és önálló munkavégzés;
  • magabiztos MS Office ismeret;
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség;
  • terhelhetőség.

Előny:

  • a Magyarországi Református Egyházhoz tartozó valamely szervezetnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • mobiltelefon, laptop.

Az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni. A pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várják.