Ifjúsági projektvezetőt keres a Zsinati Hivatal ifjúsági osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi és pályázati területeken. Az ifjúsági osztályra keressük új munkatársunkat ifjúsági projektvezető pozícióban, teljes munkaidőben, 2024. januári munkakezdéssel, kétéves határozott időre.

Feladatok:

  • a Csillagpont fesztivál komplett megszervezése, lebonyolítása;
  • a Csillagpont fesztivál csapatának felépítése és koordinálása, csapattá formálása;
  • partnerek, szervezetek és alvállalkozók bevonása;
  • tárgyalások egyeztetése, előkészítése, lebonyolítása;
  • a projekt állapotáról heti beszámolók elkészítése az osztályvezető részére;
  • a projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági elszámolás elkészítése;
  • a projekt teljes körű kiértékelésének elkészítése;
  • szoros kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • a felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása.

Az álláshoz kapcsolatos elvárások, készségek:

  • középfokú végzettség;
  • legalább két-három év releváns szakmai tapasztalat projektmenedzsment területen;
  • legalább egy év vezetői tapasztalat;
  • az MS Excel, Word és PowerPoint alapos ismerete és aktív használata;
  • projektmenedzsment-szoftverek alapfokú ismerete;
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • kiemelkedő kommunikációs és motivációs készség;
  • strukturált, célorientált és proaktív gondolkodás;
  • jó problémaelemző és -megoldó készség;
  • hatékony időmenedzsment és munkaszervezés;
  • precizitás és pontosság;
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége;
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete;
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt;
  • aktív gyülekezeti egyháztagság.

Előny:

  • korábbi Csillagpont fesztiválokon önkéntesség vagy szervezésben való jelenlét.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop;
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat.

Az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni. A pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre kell küldeni.