Intézményvezetőt keresnek Kisvárdán

A Kisvárdai Református Egyházközség pályázatot írt ki a Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium intézményvezetői állására.

Feltételek:

  • pedagógus munkakör betöltésére jogosító egyetemi szintű végzettség
  • pedagógus szakvizsga keretében szerzett intézményvezető szakképzettség
  • minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet
  • rendezett, aktıív református egyháztagság
  • a nevelési-oktatási intézményben pedagógus munkakörben fennálló, határozatlan idejű, teljes munkaidőre szóló alkalmazás, vagy a megbízással egyidejű pedagógus munkakörben történő határozatlan idejű, teljes munkaidőre szóló alkalmazás

A határozatlan idejű pedagógus munkakör mellett az intézményvezetői megbízás időtartama: 2020. augusztus 1-től 5 évre, 2025. augusztus 1-ig szól.

A pályázatot 2020. június 8., hétfőig kell elküldeni két példányban, ajánlott küldeményként a Kisvárdai Református Egyházközség címére (4600, Kisvárda, Flórián tér 17. – Református Lelkészi Hivatal) A borítékon kérik feltüntetni: „Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium – Intézményvezetői Pályázat”

A pályázat elkészítéséhez tájékoztatást lehet kérni Százvai László lelkipásztortól (A fenti pályázati postai címen, valamint e-mailben: szazvai.laszlo@gmail.com címen és telefonon: 06-30/638-2737)