Operatív vezetőt keres a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 100 munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. Az Ifjúsági Osztályra keressük új munkatársunkat operatív vezető pozícióban, teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre.

Feladata a konfirmációs projektek, a krízispontok kutatási projektek és a hálózatok szakmai programjának megvalósulásának koordinációja:

  • Az osztály projektjeinek összefogása, kísérése, tervezése, segítése vezetőként
  • Stratégiai tervezés
  • Az elfogadott költségvetés alapján pénzügyi döntések meghozatala
  • Csapatok összeállítása, kollégák kiválasztása, csapattá formálása
  • Munkafolyamatok megtervezése, feladatok kiosztása, azok követése és fejlesztése
  • Megbeszélések ütemezése, előkészítése és vezetése
  • Projektek teljeskörű kiértékelésének elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel

Az álláshoz tartozó elvárások, készségek

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év főállású 4-8 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Fiatalok között szerzett szolgálati tapasztalat (legalább 2-3 év)
  • Több éves szakmai tapasztalat projektmenedzsment területen
  • Erős és aktív MS Excel, Word, PowerPoint ismeretek
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • hatékony kommunikációs készség és munkaszervezés
  • strukturált, célorientált és proaktív gondolkodás
  • jó problémaelemző- és problémamegoldó készség
  • hatékony időmenedzsment és munkaszervezés
  • precizitás és pontosság
  • alázatosság
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt
  • aktív gyülekezeti egyháztagság

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala - 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve, a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail címre várjuk