Konfirmációs projektvezetőt keres a Zsinati Hivatal ifjúsági osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi és pályázati területeken. Az ifjúsági osztályra keressük új munkatársunkat konfirmációs projektvezető munkatársi pozícióban, teljes munkaidőben, egyéves határozott időre, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • konfirmációs gyülekezeti modellek felkutatása, dokumentálása és közreadása;
  • szakmai cikkek, anyagok folyamatos összegyűjtése és publikálása a témában online;
  • a konfirmáció gyenge pontjainak és szükségeinek felmérése;
  • lelkészek, laikusok, önkéntesek, szakértők bevonásával csapat alakítása a projektben;
  • konfirmációs óravázlatok, éves tervek, tematikák készítése, összegyűjtése;
  • szakmai konferenciák, egyeztetések szervezése;
  • segédanyag-fejlesztések vezetése, összeállítása, kiadatása a Kálvin Kiadó és szakmai csapat bevonásával;
  • a konfirmációs anyagok elterjedésének segítése;
  • a projektek költségvetésének, zárásának, kiértékelésének tervezése és levezetése.

Az állással kapcsolatos elvárások, készségek:

  • felsőfokú végzettség;
  • fiatalok között szerzett szolgálati tapasztalat;
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség;
  • strukturált, célorientált és proaktív munkavégzés;
  • precizitás és pontosság;
  • jó vezetői készségek;
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége;
  • elérhetőség és rugalmasság a munkavégzésben;
  • segítőkészség, alázatosság;
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt;
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete;
  • gyülekezeti egyháztagság.

Amit kínálnak:

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop;
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat.

Az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni. A pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre kell küldeni.