Világszínvonalon innen és túl

2011. október 28., címkék: ráday könyvtár, konferencia, dunamelléki egyházkerület

Nem lett soha tűzvész vagy háború martaléka, és az örökösök sem osztották fel egymás között. Százötven éves a Ráday Könyvtár. Fennállásának százötvenedik évfordulója alkalmából konferenciát rendeztek október 25-én a Dunamelléki Egyházkerület székházában.

150 éve református a Ráday könyvtár

2011. október 23., címkék: ráday könyvtár, konferencia

Jubileumi konferenciát rendeznek október 25-én abból az alkalomból, hogy 150 éve vásárolta meg a református egyház a Ráday könyvtárat.

Könvyvbemutató a Ráday Könyvtárban

2010. június 01., címkék: ébredés alapítvány, könyvbemutató, koinonia kiadó, ráday könyvtár, zsoltár, Hírek, Rendezvény, bonus pastor alapítvány

Szeretettel várják az érdeklődőket Szikszai Béni Zsoltármagyarázatok című könyvének bemutatójára június 3-án este hat órától a Dunamelléki Református Egyházkerület Ráday Könyvtárába.

„Jónátán, Dávid nagybátyja tanácsadó volt, értelmes és írástudó ember...” tovább >