Szociális foglalkoztató a református parókiából

2010. március 10., címkék: kömlőd, diakónia, Gyülekezeti hírek, dunántúli egyházkerület, felújítás, steinbach józsef

Újabb fejezet kezdődött a kömlődi Kerényi Béla Református Diakóniai Intézmények életében, átadták ugyanis azt a teljesen felújított műemlék parókiát, amelyben műhelyeket és közösségi helyiségeket alakítottak ki az ellátottak részére. A hálaadó istentiszteleten Steinbach József, a Dunántúli Református Egyházkerület püspöke hirdetett igét, majd Bogáth Ferenc világi gondnok ismertette a beruházást a jelenlévőkkel.