Kaptak, akik adtak

2012. április 05., címkék: diakónia, őrbottyán, juhász zsófia szeretetotthon, jótékonysági est

Népes közönség, derűs hangulat és könnyes szemek jellemezték azt a jótékonysági estet, melyet a Juhász Zsófia Református Szeretetotthon lakóinak támogatására rendeztek 2012. március 30-án, Budapesten.

Teltház a Kárpát-medencei református kórus hangversenyén

2010. június 27., címkék: jótékonysági est, Hírek, kárpát-medence, egyházzene, árvíz, szeretetszolgálat (mrsz)

A június 25-én megtartott koncerten a tizenkilenc határon inneni és túli énekkarból toborzott 370 fős Kárpát-medencei Egyesített Református Kórus szólalt meg, ami a szervezők szándéka szerint kifejezi nemcsak felekezeti, de nemzeti összetartozásunkat is.

Jótékonysági est lesz Székesfehérváron

2010. június 01., címkék: székesfehérvári egyházközség, jótékonysági est, egyházzene, Hírek

A Székesfehérvári Református Egyházközség Széchenyi utcai templomának javára jótékonysági estet rendeznek, amelyen fellép Miklósa Erika operaénekesnő és a Székesfehérvári Alba Regia Szimfónikus Zenekar.

Jótékonysági koncert a Bethesda javára

2010. május 26., címkék: jótékonysági est, bethesda gyermekkórház, Hírek, egyházzene

Az Óbudai Albert Schweitzer Kórus és Kamarazenekar jótékonysági koncertet ad a Bethesda Gyermekkórház javára június 6-án, vasárnap este hét órától.

Jótékonysági koncert felvidéki iskoláknak

2010. május 26., címkék: Gyülekezeti hírek, Rendezvény, jótékonysági est, egyházzene, szilágyi dezső téri gyülekezet

Jótékonysági koncertre hívnak minden kedves érdeklődőt június 11-én pénteken, este hét órakor a Szilágyi Dezső téri református templomba.

Jótékonysági akció a kárpátaljai Sámuel Alapítvány árváinak megsegítésére

2010. május 01., címkék: jótékonysági est, Határon túl, család, sámuel alapítvány, kárpát-medence

Négy ráckevei egyetemista, akiket foglalkoztat az adakozás és a határon túli magyarok ügye, elhatározta, hogy jótékonysági gyűjtést szervez külhoni magyar gyermekek megsegítésére.

Kötelességünk a jót tenni! – Jótékonysági koncert a Nagydobronyi Református Líceum megsegítésére

2010. február 03., címkék: jótékonysági est, Határon túl, ungi egyházmegye, nagydobronyi református líceum

Január 30-án a Csapi Művelődési Központ adott otthont az Ungi Református Egyházmegye által szervezett jótékonysági estnek, melynek bevételét a Nagydobronyi Református Líceum (NRL) támogatására fordítják.