Szakmai mentort keres az Országos Református Cigánymisszió

2019. március 03., címkék: pályázat, Pályázat

A Magyarországi Református Egyház (MRE) Cigánymissziója szakmai mentort keres a gyülekezetekben megvalósuló, Európai Unió által finanszírozott, „EFOP-1.3.7-17 A társadalmi kohézió erősítése az egyházak és civil szervezetek közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével" projektje megvalósításához.

Szakmai mentort keres az Országos Református Cigánymisszió

2019. március 03., címkék: pályázat, Pályázat

Gazdasági vezetőt keres a Wáli István Református Cigány Szakkollégium

2019. február 22., címkék: pályázat, Pályázat

A Magyarországi Református Egyház fenntartásában működő Wáli István Református Cigány Szakkollégium (4024 Debrecen, Blaháné u. 15.) pályázatot hirdet gazdasági vezetői munkakör betöltésére.

Gazdasági vezetőt keres a Wáli István Református Cigány Szakkollégium

2019. február 22., címkék: pályázat, Pályázat

Tanárt keres a debreceni refi

2019. február 18., címkék: pályázat, Pályázat

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona pályázatot hirdet informatika-bármilyen szakos középiskolai tanári állásra.

Tanárt keres a debreceni refi

2019. február 18., címkék: pályázat, Pályázat

Négy új pályázatot írt ki a Both Antal Teológiai és Kulturális Alapítvány

2019. február 15., címkék: Pályázat, pályázat

Összesen csaknem három millió forinttal segíti a felekezettudomány művelését, valamint a hazai történelmi felekezetek jobb megismerését és közeledését a Both Antal Teológiai és Kulturális Alapítvány.

Négy új pályázatot írt ki a Both Antal Teológiai és Kulturális Alapítvány

2019. február 15., címkék: Pályázat, pályázat

Álláslehetőség a Romológia Tanszéken Debrecenben

2019. február 12., címkék: debreceni teológia (drhe), pályázat, Pályázat

A Debreceni Református Hittudományi Egyetem rektora pályázatot hirdet a Romológia Tanszékre egy főállású, teljes munkaidős egyetemi docensi álláshelyre.

Álláslehetőség a Romológia Tanszéken Debrecenben

2019. február 12., címkék: debreceni teológia (drhe), pályázat, Pályázat

Új hallgatókat vár a debreceni WISZ

2019. január 17., címkék: Pályázat, pályázat

A Wáli István Református Cigány Szakkollégium felvételt hirdet a 2018/2019-es tanév második félévére.

Új hallgatókat vár a debreceni WISZ

2019. január 17., címkék: Pályázat, pályázat

Újra megnyílnak a Reforom kapui

2019. január 07., címkék: pályázat, Pályázat

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium felvételt hirdet a 2018/2019-es tanév első félévének szakkollégiumi és kollégiumi helyeire.

Újra megnyílnak a Reforom kapui

2019. január 07., címkék: pályázat, Pályázat

Kommunikációs munkatársat keres az MRSZ

2018. december 20., címkék: pályázat, Pályázat

A Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) Alapítvány pályázatot hirdet kommunikációs vezető munkakör betöltésére.

Kommunikációs munkatársat keres az MRSZ

2018. december 20., címkék: pályázat, Pályázat

Közösségi koordinátort keres a Magyar Református Szeretetszolgálat

2018. december 17., címkék: pályázat, Pályázat, álláshirdetés

Új munkatársat keres a Magyar Református Szeretetszolgálat csapata. A közösségi koordinátor pozícióra 2019. január 13-ig lehet pályázni.

Közösségi koordinátort keres a Magyar Református Szeretetszolgálat

2018. december 17., címkék: pályázat, Pályázat, álláshirdetés

Pályázat diaszpóra szervezetek támogatására

2018. december 04., címkék: diaszpóra, pályázat, Pályázat

Pályázatot hirdet a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. diaszpóra szervezetek számára. A pályázat céja a Magyarország határain kívül, a világon szétszórtságban élő magyar közösségek boldogulásának, valamint az anyaországgal való sokoldalú kapcsolatok ápolásának és fejlesztésének előmozdítása. A jelentkezők akár két és fél millió forintot is kaphatnak, pályázni 2019. január 18. 14.00 óráig lehet.

Pályázat diaszpóra szervezetek támogatására

2018. december 04., címkék: diaszpóra, pályázat, Pályázat

Jn 13,1–11

„Amit én teszek, most még nem érted, de később majd megérted.” tovább >