Külügyi iroda diagram

A Külügyi Iroda feladatkörébe tartozik a külföldi testvéregyházakkal fenntartott kapcsolatok ápolása, valamint az egyes nemzetközi egyházi szervezetekben vállalt tagságból fakadó kötelezettségek ellátása, egyházunk küldötteinek külföldi útjainak tartalmi és technikai előkészítése, az ösztöndíjasok ügyének gondozása, külföldi egyházaktól kért segélyek elrendezése. Az egyházunkat meglátogató külföldiek itt tartózkodásainak előkészítése, programjának kialakítása és lebonyolítása.

Nagyításért kattintson a képre

Letölthető hittan-anyagok

A lenti linkre kattintva letölthető az állami általános iskolákban és hatosztályos gimnáziumokban végzett hittanoktatás-szervezést segítő szórólap, a gyülekezeteknek megküldött plakát nyomtatható változata, illetve újdonságképpen a református hit- és erkölcstan oktatást bemutató szakmai anyagok (PowerPoint) .

Letölthető hit- és erkölcstan szórólap, plakát és bemutató előadás

Ez történik továbbiak →